DMSound: добірка релізів #11

Вертикальний кліп за мотивами української літератури, готичні казки з лісів і боліт, новий жіночий рок-гурт та інші надходження до нашої електронної скриньки. Це чергова добірка релізів, які ви могли пропустити, та/або таких, які можуть вас зацікавити.

26 вересня chaotic hardcore гурт Bojevilla, відомий своїм швидким і впевненим шляхом на вітчизняній андеграундній сцені, випустив дебютний альбом ‘Яскраво Чорний Ящик’, який скоро поїдуть презентувати у тур. А трохи по тому релізнули вертикальний кліп за “Intermezzo” Михайла Коцюбинського.

Непозбувна Bentega: зовсім молодий (створений влітку цього року) київський crossover thrash гурт представив дебютний сингл, створений бас-гітаристом гурту «під враженням від фресок Врубеля “Страшний Суд” з Кирилівської церкви». За словами музикантів, ця композиція – їх данина традиціям та вшанування напрямку екстремальної важкої музики.

Готичний проект Violet Raymoor, що спеціалізується на створенні містичних історій та атмосфер, наприкінці вересня випустив лірик-відео на пісню “Дівчина-морок і фавн”, сповнене духом темних лісових казок та тягучим шепотом боліт і очеретів. Трек є другою україномовною роботою у доробку колективу і, цілком ймовірно, увійде до майбутнього міні-альбому гурту.

Більше дівочих гуртів для бога дівочих гуртів. «Ми – дівчата, що вирішили самі собі забронювати місця в першому ряду рок-індустрії. Ми маємо ціль – ми до неї впевнено йдемо», – амбіційно заявили учасниці альтернативного колективу Paycash та на підтримку своїх слів на початку жовтня випустили дебютний сингл “Reason”, а вже за кілька днів презентують перший EP.

На німецькому лейблі Darker Than Black Records нещодавно вийшов EP ‘Necrofolk’ львівського black metal проекту із певною мірою анонімним складом Mørkt Tre. За словами музикантів, міні-альбом знаменує перехід від початкової творчості до більш серйозних тем – серед них, зокрема, глибокий аналіз карпатської міфології та примітивізму. EP є певною передмовою до повноформатного альбому, який на даний момент знаходиться у стадії створення.

Groove metal гурт The Blast із Луцька виклав у мережу новий кліп на композицію “Loco Motive”. Відео характеризується головною героїнею – триразовою призеркою чемпіонатів України з пауерліфтингу лучанкою Софією Бєлояровою, німецьким кліпмейкером Ніколаєм Фройндом та, за словами гурту, «відсутністю сюжетної лінії». Однойменний міні-альбом ‘Loco Motive’ колектив обіцяє презентувати незабаром.

Перегляньте минулу добірку: https://www.dailymetal.com.ua/dmsound10