До України їдуть японці Crossfaith

Цієї осені найгучніший гурт Японії знову виступить в Україні! Їх музика – це термоядерна суміш року і електроніки, під яку йдуть у відрив десятки тисяч фанатів по всьому світу.

П’ятеро молодих людей з Осаки пройшли довгий шлях, щоб домогтися міжнародного визнання. Озлоблені засиллям поп-музики, вони стали записувати кавер-версії на пісні Linkin Park і Limp Bizkit, але дуже скоро відчули необхідність випускати власний матеріал.

Їх другий лонгплей ‘Zion’ отримав прихильні відгуки в профільній пресі і увагу широкої публіки. Закріпили успіх численні концерти в Європі і США в підтримку таких груп як Slayer, Bring Me The Horizon, Enter Shinkari і багатьох інших.

Їх музика стирає будь-які жанрові рамки.

«Майбутнє не чекатиме нас, давайте наблизимо його разом!» – каже фронтмен Кен Койе. Для Crossfaith це майбутнє виглядає приголомшливо: вони вже збирають стадіони в рідній Японії і впевнено нарощують фанатську базу по усьому світі.

У червні Crossfaith представили новий приголомшливий сингл “The Perfect Nightmare”, який тільки на YouTube менше ніж за місяць послухали більше 130 тисяч разів.

А 28 вересня вони повернуться, щоб порадувати шанувальників в Києві!

Деталі заходу: https://www.facebook.com/events/504358076664274

Квитки у Core Metal Shop та на Concert.ua.