Crossfaith: 5 цікавих фактів про один з найяскравіших японських гуртів

Вже 28-го вересня в київському клубі Bel etage зіграє концерт яскравий японський гурт Crossfaith. Неординарній команді є чим привернути увагу. Яскрава зовнішність, футуристичні кліпи та ефектні живі виступи привели музикантів з Осаки на міжнародну метал-платформу. Ми вирішили дізнатися про хлопців більше та знайшли для вас кілька цікавих фактів, дізнавшись які, вам неодмінно закортить додати в плейлист як мінімум одну композицію.

Факт 1

Як і більшість японських гуртів, Crossfaith обожнюють експериментувати, з легкістю змішуючи різні стилі в одній композиції. Металкор швидко перетікає в індастріал, а в електронікор потужно вплітаються елементи альтернативного року та мелодик-металу.

Факт 2

Хлопці ділили сцену з такими потужними групами, як Enter Shikari, Asking Alexandria, Bullet For My Valentine, Slayer та багатьма іншими.

Факт 3

Crossfaith – хлопці стильні і піклуються про те, щоб шанувальники також були в тренді. У команди є цілий лукбук, який постійно оновлюється. Басист Хірокі Ікегава не лише ним займається, а й часто виступає в ролі фотомоделі для нового каталогу.

Факт 4

Вокаліст Кен Койе обожнює збирати фігурки Gunpla – японських трансформерів з мехи.

Факт 5

А ще хлопці, як справжні японці, є справжніми гурманами, і не можуть відмовити собі у смаколиках. Причому в руках музикантів побачити можна все – від традиційного супу «рамен» і хот-догів до палаючої смаженої курки і сумнівного вигляду страв, спробувати які наважується лише сам фронтмен.

Вже за кілька днів ми поговоримо про новий альбом Crossfaith, з яким вони незабаром завітають до Києва.