Осінній black metal: Stryvigor, Wolftomb і Totenrune у Києві

Спільний концерт трьох black metal команд в київському клубі Volume 14-го листопада за участі Stryvigor, Wolftomb, Totenrune і з дотриманням обмежень червоної зони.

Після тривалої перерви до Києва повернеться atmospheric black metal гурт з Хмельницького Stryvigor. За майже десять років існування вони видали два повноформатних та один міні альбом на закордонних лейблах і виступали на відомих українських фестах.

Wolftomb – музична осіння atmospheric black metal меланхолія, проєкт учасника Stryvigor Олега Панасевича. Їх альбом ‘Autumn of Our Lives’ було випущено 2018 року, і у цей листопадовий вечір знову буде виконано наживо.

Totenrune – новий black metal колектив з Києва. У минулому році вони презентували свій перший альбом ‘Towards The Universe’, який вийшов на CD на польському лейблі Werewolf Promotion. Виступ 14-го листопада у Volume стане їх дебютом, втім учасники гурту вже відомі своєю участю у складі інших команд української сцени.

Концерт пройде з дотриманням обмежень червоної зони; подію можна буде відвідати за наявності зеленого сертифікату про повну вакцинацію або довідки про негативний результат ПЦР чи експрес-тесту, зробленого не раніше п’ятниці 12-го листопада.

Коли: 14.11, 19:00
Де: Volume Club, м. Київ, вул. Гарматна, 26/2
Вхід: 250 грн.

Зустріч події на Facebook: https://www.facebook.com/events/4349126085182349


Якщо Вам подобається те, що роблять Daily Metal і Радіо GARTA, Ви можете підтримати нас на Patreon.

Become a Patron!