Магія музики: концерт-історія від LUMOS Orchestra

LUMOS Orchestra (Lviv Unique and Magical Orchestra of Soundtracks) представить у Києві концерт-історію за мотивами “Гаррі Поттера”.

«Львівський гік-оркестр повертає одне з найкращих своїх шоу: історію “хлопчика, що вижив” мовою музики. Це не просто концерт симфонічної музики із саундтреками до улюбленої саги, це – цілісна історія з сюжетом, відеорядом та інтерактивними елементами. Такі шоу спонукають забути про буденне маґлівське життя, накинути чаклунську мантію та поринути у святкові магічні пригоди», – коментують організатори.

LUMOS Orchestra – львівський оркестр, який спеціалізується на саундтреках до найрізноманітніших ігор, фільмів, мультфільмів та серіалів. Вже більш як 10 років вони роблять шоу як в українських містах, так і закордоном. У їхньому творчому доробку — тематичні шоу за мотивами “Гаррі Поттера”, “Володаря Перснів”, “Зоряних Воєн”, “Доктора Хто”, мультфільмів студії Disney та багатьох відеоігор – понад 700 саундтреків.

Допоможе створити сюжет та відчуття магічного дійства галицький камерний хор “Євшан” – молодіжний хор із історією гастролей у США, Канаді, Європі та участі у багатьох міжнародних фестивалях та конкурсах.

Коли: 05.02.2022, 19:00
Де: МЦКМ, м. Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
Квитки: https://concert.ua/uk/event/harry-potter-story

Зустріч події на Facebook: https://www.facebook.com/events/2107677462742635


Якщо Вам подобається те, що роблять Daily Metal і Радіо GARTA, Ви можете підтримати нас на Patreon.

Become a Patron!