Heroes of Might and Magic III з оркестром: Пол Ромеро зіграє в Києві

Пол Ромеро, творець музики до ігрової франшизи Heroes of Might and Magic, вперше виступить у Києві 17-го червня, а 20-го червня зіграє саундтрек легендарної гри у Львові.

Творець понад 70 оригінальних саундтреків до комп’ютерних ігор, серед яких – легендарна франшиза Heroes of Might and Magic – уперше приїде в столицю. 17-го червня 2022 року американський композитор Пол Ромеро виступить у Києві з оркестром, зіграє композиції з “Героїв меча та магії 3” й занурить слухачів в один із найбільш випробуваних часом ігрових всесвітів.

«Концерт Пола Ромеро – не тільки можливість почути мелодії з улюбленої комп’ютерної гри. Вони – немов справжня машина часу. Музика з “Героїв меча та магії” миттю повертає кожного геймера в ті часи, коли він ночами просиджував біля екрана монітора, будуючи магічні вежі й шукаючи святий Грааль. 17-го червня монументальні мелодії з HoMM 3 зазвучать по-новому, адже до складу оркестру увійдуть і українські народні інструменти», – коментують організатори.

Композитор культових відеоігор ніколи сам ними не захоплювався: «Увесь вільний час я проводив за фортепіано. Певно, фортепіано й було моєю відеогрою. Воно давало мені свободу й надію – чи то я виконував Баха, чи то намагався награти на слух Брітні Спірс».

Пол Ромеро – без сумніву, справжній музичний вундеркінд. Він жадібно вбирав у себе звуки з раннього дитинства. У 5 років Пол уже годинами імпровізував на фортепіано, надихнувшись хітами, почутими з радіоприймача, та слухав Шопена, Ліста й Рахманінова. В 11 – грав Моцарта із симфонічним оркестром Санта-Моніки. У 13 – написав і виконав перший фортепіанний концерт разом із Національним симфонічним оркестром США під управлінням Мстислава Ростроповича. В 16 – здобув стипендію в інституті музики Кертіса у Філадельфії.

До ігр його привела добра нагода. Якось під час вечірки Пол познайомився з Робом Кінгом. Той саме шукав композитора, який створить музику, що звучала б так, ніби була написана 300 років тому. Час на написання – один тиждень, оплата – 400 доларів. Ромеро погоджується. Так на світ з’являється саундтрек до першої Heroes Of Might And Magic і починається історія завдовжки 25 років.

Сьогодні Ромеро обожнює грати на фортепіано мелодії з комп’ютерних ігор. Так він начебто загадує публіці загадки. «Вони ніколи не чули цієї музики, виконаної на класичних інструментах. Тож знайомі мелодії звучатимуть для них дуже незвично», — розповідає композитор.

Пол Ромеро написав неповторний саундтрек комп’ютерного дитинства багатьох геймерів. 17-го червня вони впізнають улюблені мелодії з “Героїв меча й магії 3” з перших нот, а ще – зможуть сфотографуватися з легендарним композитором та взяти в нього автограф.

20-го червня Пол Ромеро зіграє у Львові у Львівському національному академічному театрі опери та балету.

Коли: 17.06.2022, 19:00
Де: МЦКМ, м. Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
Квитки: https://kiev.karabas.com/ua/heroes

Зустріч події на Facebook: https://www.facebook.com/events/621005895766798


Якщо Вам подобається те, що роблять Daily Metal і Радіо GARTA, Ви можете підтримати нас на Patreon.

Become a Patron!