Drown My Day – The Ghost Tales

«Кров для вух». Саме так характеризує другий повноформатний альбом краківського death metal/deathcore гурту Drown My Day офіційний прес-реліз. В принципі, з таким визначенням можна погодитися. Головне, щоб кров була для вух, а не йшла з них, чи не так?

Альбом відкриває короткий трек “Introvert” – небагатослівний маніфест людей, які хочуть, щоб їх врешті-решт залишили в спокої. В 71 секунду гурту вдалося встиснути досить щирий емоційний посил, що робить трек одним з найцікавіших на альбомі.

Загалом реліз складається зі стандартних десяти композицій, кожна з яких розкриває різні грані самокопання та боротьби зі світом ліричного героя. Самі Drown My Day запевняють, що тексти пісень натхненні японським світом жахів.

‘The Ghost Tales’ не є занадто різноманітним у музичному плані, але витриманий у атмосфері жорсткості, похмурості і безвиході. Середньотемпові рифи, яким іноді не бракує навіть мелодійності (“Yurei’s Revenge”) затягують у в’язкий транс, створений поєднанням дезу, кору, груву і певних відсилок до дум-металу. Оформлення альбому достатньо моторошними артами польських ілюстраторів підсилює загальну гнітючу атмосферу.

Впевнений і цілісний – таким є другий повноформатний реліз краківської п’ятірки. І хоча ‘The Ghost Tales’ не відкриває світові нових горизонтів металу, він є цілком хорошою роботою і твердим кроком у розвитку гурту.

‘The Ghost Tales’ вийшов 16-го листопада на лейблі Noizgate Records.