Фіолет: «І є хвилини, що варті усього людського життя…»

27 листопада гучним столичним виступом Фіолет завершив всеукраїнський тур на підтримку альбому  Aurora. 15 міст, безліч облич, сотні кілометрів, тисячі світлин та незабутніх моментів і зрештою фінальна крапка, що увібрала в себе все найкраще за цей шалений марафон.

Цього вечора, окрім виконання нових пісень, музиканти заграли і перевірені часом хіти. З перших же акордів вони взялися доводити публіці, що “Життя прекрасне”, демонструючи це своєю вибуховою енергетикою та неповторною харизмою.

На пісні “Психопати” зала замайоріла білими серцями, котрі тримали у руках прихильники гурту.

Виконання композиції “Космос за нас” було присвячено українським військовим та морякам, які зараз перебувають у полоні. До речі, один із учасників гурту, а саме гітарист Ілля Случанко, родом з міста Керч. Взагалі Фіолет зібрав у своєму складі представників різних регіонів України – Донеччина, Львівщина, Київщина та Рівненщина.

Композицію “Не сам” Сергій Мартинюк, фронтмен гурту, назвав глибоко інтимною, оскільки присвячена вона найріднішій людині – матері. Нагадаємо, що появу саме цієї пісні було анонсовано минулого року під час столичного виступу по завершенню #нірванабудетуру.

Проникливим, романтичним блоком було виконання “Кохана” та “Вона моя”, котрі присвячені тим, хто незмінно надихає та підтримує чоловіків – жінкам.

Не втримався і пірнув прямо в обійми прихильників Колос при виконанні треку “П’яні мости”, де й доспівав у запальному танку, після чого повернувся на сцену.

Тішилися прихильники від почутих знову “Морфій”, “Танець”, “Пусте”. Ностальгійною нотою було виконання “True Love” разом з Євгеном Тютюнником, вокалістом гурту Cloudless. Неординарно та по-новому прозвучала  “Рідна”, у дуеті з відомою бандуристкою Мариною Круть.

Остання пісня “Романтика” запам’яталася втіленим в життям сюжетом із кліпу – на сцену полетіли червоні нитки.

Звісно, відпускати гурт зі сцени ніхто не збирався, і музиканти знову вийшли на біс. Спочатку лише вдвох, щоб потішити присутніх атмосферною акустикою. А потім до них приєдналися й інші, щоб яскраво завершити вечір улюбленими драйвовими хітами. Не порушуючи традицій, останньою прозвучала тепла композиція “Тут були колись ми”.

Цього вечора зі сцени лунало багато теплих слів, адресованих всім причетним до творчості гурту. Музичну історію створюють люди, різні люди, безліч облич, характерів, емоцій. Менеджери, музиканти, прихильники – це велика родина, яка живе, вирує, росте. Хтось йде, хтось приходить, проте сам процес неспинний. І саме за це звучали вдячні слова. Як зазначив Сергій Мартинюк, навіть коли відчуваєш неймовірну втому і через купу складнощів готовий все покинути, розвернутись і піти, ти не йдеш, ти просто виходиш на сцену, відчуваєш тепло, підтримку, бачиш посмішки, чуєш оплески і розумієш, що все це не дарма.

Фіолет | 'Atlas | 27.11.2018

Повний фотозвіт за посиланням: https://flic.kr/s/aHsmwLqA5B

«Дякую, рідний і всерозуміючий, теплий і усміхнений Київ! Слів не вистачає…Стільки захоплено-феєричних сторіз і відгуків мені досі ще не доводилося ні читати, ні переглядати. Ще раз переконуюся – ця історія варта всього хорошого і складного, що випадає нам на шляху. А далі – ще глибше, більше і цікавіше. Обіцяю!»

Тож колесо історії крутиться далі, було обіцяно чимало нових зустрічей на фестивалях та концертах, презентацію нових пісень та багато сюрпризів. Чекатимемо з нетерпінням, а поки анонсуємо завершення атмосферного вечора вже 10 грудня у книгарні “Є” на вулиці Лисенка, де буде презентовано роман «Капітан Смуток» та відбудеться автограф- і фотосесія.

Фото: Мирослав Чорнобай