«Гади» знову з нами: повернення до Львова

Сьогодні поговоримо про легенду. Про тих, кого знає ціла країна – а якщо не їх, то їхню творчість напевно. Гурт, чиї пісні співають всі покоління, а тексти розтягують на цитати ось уже 30 років. Поговоримо про тих, хто дав поштовх розвитку української рок-музики і був першими ластівками свободи на українській сцені.

Чому? Тому що минулої неділі гурт Брати Гадюкіни презентував свій новий альбом у львівському клубі Split!

Їх можна любити, їх можна судити – але цілком правдиво те, що цей гурт нікого не може залишити байдужим. Переживши багато пригод, перипетій, втративши вірного товариша і лідера гурту – Сергія Кузмінського, вони все ж повертаються, щоб вкотре довести усім – легенди не щезають безслідно.

Після відродження у 2013 році з’являється альбом ‘Made in Ukraine’, а вже за деякий час гурт анонсує новий альбом, створення якого затяглося на кілька років. І ось на світ з’являється Сміх і Гріх – альбом, про який самі музиканти кажуть, що тепер вони виросли, а їх витівки стали більш шляхетними. І їхні історії – це реакція на оточуючий світ сьогодення. Один з учасників каже, що Сміх і Гріх йдуть поруч, як чоловік та жінка, а ці пісні – неначе їхні діти. Хтось говорить, що це історії кохання до слухачів і світу. А для когось новий альбом – це уособлення життєвого досвіду дорослого чоловіка.

Альбом містить 12 композицій і 3 бонус-треки, деякі з них уже були представлені публіці: “Крав”, “ФРАНКЕНШТЕЙН/Oh My Love”, “Сафарі”, “Сивина в бороду”, “Хто ти?”, “Підкаблучник”, “Біжу по граблях”.

У Львові музиканти відіграли програму з нових пісень упереміш зі старими-добрими хітами: “Дівчина з Коломиї”, “Роксоляна”, “Звьоздочка моя”, “Арівідерчі, Рома”, “Карпати”, “Наркомани на городі”, “Ми – хлопці з Бандерштату”, “Файне місто Тернопіль”, “Ой, лихо!”.

Старі фани гурту активно відривалися під сценою поруч із молодими та зовсім маленькими, що зайвий раз довело, що музика «Гадів» не має вікових обмежень та терміну давності. Їх двічі викликали на біс та ще довго не хотіли відпускати на заслужений післяконцертний відпочинок.

Але навіть хороше все-таки закінчується.  Все, що залишається тепер – побажати гурту подальших звершень і побільше концертів у рідному місті!

Фото надані організаторами концерту