Grandma’pick: нове ім’я на українській сцені

Гурт Grandma’pick щойно з’явився в музичному просторі та наприкінці березня випустив дебютний кліп. Про них говорять то тут, то там. Говоримо і ми.

Колектив складається з учасників вже відомих українських гуртів. Серед таких, зокрема, Merva і Брем Стокер. І хоча про гурт стало чутно тільки зараз, Grandma’pick утворився ще півтора роки тому, а музиканти проекту мали за мету зробити щось відмінне від своєї основної творчості.

Учасники гурту розглядають свій стиль як поєднання модерн рок-н-ролу, скрімо та інді-року. Звучання команди народжується в постійному протистоянні гітариста, який обожнює лютий метал, і басиста, який більше тяжіє до панк-року і хардкору.

Наразі на фінальній стадії перебуває альбом команди, який вони планують як слід «прокатати». За звук пісні “Hurricane” відповідав лідер гурту Брем Стокер Олексій Казанцев, а режисерами кліпу стали Олександр Стратонов і Олександр Матвєєв.

За словами музикантів, сама пісня – «про нестабільні, непередбачувані відносини, нестриманість і наслідки всього цього».