In Flames повертаються до Києва у травні

У 2019 In Flames струснули метал-сцену новим альбомом ‘I, The Mask‘, яскрава презентація якого пройшла і у Києві (як це було, можна згадати тут). А організатори подбали про повернення шведів до України якомога скоріше: 26-го травня In Flames зіграють у ЦКМ НАУ.

In Flames були і залишаються знаковим гуртом для Швеції та й для melodic death metal загалом. За 30 років творчості хлопці записали 13 успішних альбомів. Над найновішою студійною платівкою під назвою ‘I, The Mask’ гурт In Flames працював протягом усього 2018 року. Для роботи зібралася дійсно «зоряна» команда – номінант на премію Греммі продюсер Говард Бенсон і її лауреати Кріс Лорд-Елджі та Тед Дженсен, які займалися зведенням і мастерингом.

Натхненням для ‘I, The Mask’, за словами фронтмена Андерса Фрідена, стали його життя і світ, який постійно змінюється через неоднозначні події:

«Цей світ складний. Я дивлюся на своїх дітей і вони ростуть в середовищі, де все напружене та може вибухнути в буквальному сенсі. Те ж саме відбувається і з музикою. Мої минулі стосунки і ситуації, в яких мені довелося побувати – це ідеї та натхнення для моїх пісень, які з’явилися в певний момент мого життя».

Попри те, що над платівкою працювали нові басист та барабанщик, вони цілком виправдали покладені на них надії. Де потрібно, вони грамотно проводять слухача глибинними мелодіями або прискорюють ритми для потужнішого звучання відчайдушних текстів. Хоч на відміну від минулих років, нинішні In Flames звучать спокійніше і зваженіше, брутальності та енергії їм аж ніяк не бракує.

Матимемо можливість у цьому переконатися. До зустрічі у травні.

Квитки у продажу з 24 січня.
Зустріч концерту на Facebook: https://www.facebook.com/events/181840122922345