Yurcash: капітан дирижабля спустився з небес під землю

У суботу 20-го жовтня 2018 року гурт Yurcash вирішив відсвяткувати свій чотирнадцятий День Народження у дуже незвичайний спосіб. Напередодні було анонсовано «Грандіозний тур червоною гілкою метро» у Києві, що, власне, і відбулося. Вхід – вартість однієї поїздки у підземці. Дешевше – лише задарма.

Із 15-хвилинною затримкою (а як же без неї?), виступ розпочався на станції метро Академмістечко. Лідер гурту Юрій Юрченко у яскраво-червоному спортивному костюмі, з баяном та гіпсом на пальці почав «розкачувати» вагон своїх прихильників та просто ні в чому не винних пасажирів вагону метро, що їхали у своїх справах. Бажаючі та знаючі могли підспівувати, у перервах можна було поставити питання гурту. Та мало хто міг встояти на ногах, дехто навіть виліз на сидіння аби бути ближче до кумира. Апогей дійства відбувся біля станції метро Палац Україна, де був зіграний «фінальний концерт».

Yurcash | Kyiv (Subway) | 20.10.18
Фотозвіт за посиланням: https://flic.kr/s/aHsmur48qr

Варто зазначити, що невдовзі стартує «Перший прощальний тур» гурту Yurcash. Бажаємо хлопцям сил, натхнення та ще не одного виступу у концертній залі, а не лише біля неї.

Текст та фото: Же Же