Lindemann їде до Києва у березні 2020

6-го березня проект фронтмена Rammstein Тілля Ліндеманна та мультиінструменталіста Петера Тегтгрена, відомого як лідер гуртів Pain та Hypocrisy, зіграє у Stereo Plaza.

22 листопада цього року потужний німецько-шведський дует Lindemann презентує свій другий альбом під назвою ‘F&M’. Саме цей реліз вперше супроводжуватиметься концертним туром, який розпочнеться в лютому 2020 року. Lindemann зіграють 12 концертів в Європі, а 6 березня 2020 вийдуть на сцену київської Stereo Plaza.

Дебютний альбом Lindemann під назвою ‘Skills In Pills’ вийшов чотири роки тому, піднявся на вершину німецького LP-чарту та отримав в Німеччині статус «золотого». Новий альбом ‘F&M’ стане черговим етапом проекту. У той час як ‘Skills In Pills’ містив тексти виключно англійською мовою, новий альбом ‘F&M’ представить лірику німецькою мовою в добре знайомому виконанні Тілля Ліндеманна.

Відправною точкою для створення нових пісень Lindemann стала співпраця Тілля Ліндемана та Гамбургського Thalia Theater, присвячена створенню сучасної адаптації казки про Гензеля та Гретель, яка стосується тем страху, надії, бідності, канібалізму та смерті. П’ять пісень із цієї відомої п’єси доповняться шістьма новими композиціями.

Перший сингл з альбому ‘F&M’ під назвою “Steh auf” (“Вставай”) вийшов у середині вересня. Це важкий «гімн», який одразу потрапив до десятки лідерів німецьких синглів. Створенням кліпу керував зірковий режисер Зоран Біхач, який раніше знімав відео для Rammstein та Lindemann. Зйомки кліпу відбувалися в Казахстані, одного з головних героїв зіграв друг Тегтгрена, зірка Голлівуду Петер Стормаре (Fargo).

Другий сингл під назвою “Knebel” (“Кляп”) був оприлюднений в листопаді цього року. Відео було знято в затопленій будівлі в Естонії, де колись була розташована в’язниця.

Старт продажів квитків – 18 листопада.

Зустріч концерту на Facebook: https://www.facebook.com/events/575526143265912