Mørkt Tre представили лірик-відео до річниці виходу фільму “Тіні забутих предків”

3-го вересня на YouTube-каналі Black Metal Promotion відбулася прем’єра лірик-відео львівського black metal проекту Mørkt Tre на композицію, яка отримала назву “Той, що Прародитель”. Реліз приурочений до 55-ї річниці з виходу фільму “Тіні забутих предків”, який побачив світ 4-го вересня 1965-го року.

«Режисеру Сергію Параджанову вдалось показати всю містику та архаїчність карпатського регіону, зрозуміти сутність та передати її у візуальному форматі. Тож я вибрав символічну дату в переддень цієї події, щоб з гордістю представити вам відео на композицію “Той, що Прародитель”. Фільм, як і наш майбутній альбом, тісно переплетений із темою карпатського містицизму та давно забутих традицій. Саме тому ця дата, як і події 60-х років, є особисто знаковою для мене», – коментує автор проекту.

Участь у створенні треку взяли фолк-музиканти Петро Сказків та Юлія Совершенна, матеріал для відео надав Olgerd (Kroda, ex-Полинове Поле), а відеомонтажем займався харківський режисер та музикант Владислав Munruthel (Solaris Video).

Композиція “Той , що Прародитель” увійде до майбутнього альбому ‘Земля забута богом і людьми’, робота над яким тривала близько двох років. Альбом доступний для попереднього замовлення за посиланням, а про наявність дисків в Україні Mørkt Tre обіцяють повідомити окремим постом.

Про найцікавіші українські релізи 2019 читайте тут.