Nokturnal Mortum зіграє ‘Lunar Poetry’ на Metal East: Нове Коло

Легендарний повноформатний демо-запис ‘Lunar Poetry’ від батьків українського pagan black metal Nokturnal Mortum повністю прозвучить в живому виконанні на фестивалі Metal East: Нове Коло, який з 29 по 31 травня наступного року пройде у Харкові.

«Вже багато років гурт не виконує пісень з цього релізу на концертах. Але нарешті відбудеться те, що було очікуване багатьма фанатами Nokturnal Mortum – гурт повністю зіграє ‘Lunar Poetry’ на фестивалі Metal East: Нове Коло 2020. Приготуйтеся стати свідками унікального концертного виконання безсмертних pagan black metal гімнів!» – йдеться у анонсі.

Музичний фестиваль із багаторічною історією вже третій рік поспіль пройде у форматі триденної мистецької події на території харківського Арт-заводу “Механіка”.

Щороку лайн-ап фестивалю складається із більш ніж 20 гуртів із різних куточків планети. Всі імена музичної частини Metal East – це цікаві та самобутні проекти світової андеграундної сцени, більшість з яких відвідують Україну вперше. Зокрема, серед вже оголошених гуртів Нового Кола у 2020 році, окрім Nokturnal MortumMånegarm, Pagan Altar, Rippikoulu, Aeternus, Asphyx, Kampfar та багато інших.

Деталі фестивалю, повний лайн-ап та квитки