Новий альбом Antimatter вийде восени

Лідер ANTIMATTER, Mick Moss, опублікував на офіційній сторінці у Facebook насупне повідомлення: «Я з радістю анонсую 7-й повноформатник ANTIMATTERBlack Market Enlightenment’ реліз якого планується на осінь 2018 року».

«Альбом – мій особистий зв’язок (залишений в середині 90-х) між духовністю та вжживанням ЛСД з марихуаною як галюциногенів. Що, в свою чергу, при нечастому та обережному використанні, може бути абсолютно безпечним та навіть відкрити істину. Як би там не було, у моєму випадку вживання швидко стало руйнівною звичкою, і через п’ять років це відкинуло  мене кудись далеко від «істини». В результаті – діагностований психоз, втрата відчуття реальності та регулярні панічні атаки із дня у день. Свого роду духовний квест… В альбомі також окрім цього досліджуються теми залежності та самотності душі серед гнітючого та бездуховного буття.

Це один із найбільш особистих альбомів, що я колись створював, і я відчував істинне задоволення в 2017 році, відпочиваючи від турів та працюючи, щоб ці пісні вийшли у світ».

Текст: Дар’я Баркова