Orbstruct анонсували вихід альбому на двох лейблах одночасно

Orbstruct анонсували вихід альбому на двох лейблах одночасно, а також представили перше відео.

Український death metal гурт Orbstruct, який дебютував минулого року в інтернеті зі своїм першим альбомом ‘Phobos Rising’, цього року довів власним прикладом, що українська метал-сцена дійсно повна сюрпризів та несподіваних відкриттів! Дебютний альбом харків’ян пригорнув увагу одразу двох лейблів, які побажали видати альбом гурту на CD-носіях. Таким чином, гурт об’єднав своєю музикою український лейбл Envenomed Music та американський лейбл Paragon Records, котрі домовились разом видати альбом Orbstruct‘Phobos Rising’.

Envenomed Music – заснований у 2013 році український незалежний метал-лейбл, який спеціалізується на жанрі death metal та випускає безліч закордонних колективів, що грають у цьому стилі.

Paragon Records – заснований у 2000 році, широко відомий у світі американський незалежний метал-лейбл, який видає музику у стилях black, doom та death metal та співпрацює з гуртами по всьому світу.

Реліз альбому на CD-носіях заплановано на 7-е березня 2020 року.

Наразі гурт Orbstruct готується до запису другого повноформатного альбому та до виступу на фестивалі Metal East: Нове Коло 2020, що відбудеться у травні на території харківського Арт-заводу “Механіка”.

Також 21-го січня побачило світ перше відео Orbstruct, зібране із репетиційних кадрів, знятих на трек “Venus” з дебютного альбому.

Відео створив відомий харківський режисер та музикант Владислав Munruthel (Solaris Video).