Schizogen, Orbstruct & Co: death metal тур по Україні

Цього тижня українські death metal гурти Schizogen та Orbstruct вирушать у тур по Україні, щоб зіграти кілька пост-локдаун концертів. Події в Одесі, Харкові, Дніпрі та Києві будуть підтримані місцевими колегами по сцені.

Концерт в Одесі пройде без участі гурту Orbstruct.

Schizogen – київський brutal death metal гурт, що у турі представить свій новий альбом ‘Spawn of Almighty Essence’. Реліз побачив світ у 2020 за підтримки американського лейблу Willowtip Records. У Києві Schizogen відомі також за організацією фестивалю Infernal Fall, а до Одеси та Харкова гурт завітає вперше.

Orbstruct – гурт із Харкова, який грає death metal в кращих традиція жанру і складається з музикантів, які в свій час брали участь в записах та концертах відомих харківських black/death metal команд. В березні 2020 року їх перший альбом ‘Phobos Rising’ був виданий одразу на двох лейблах, Paragon Records в США та Envenomed Music в Україні. На концертах туру Orbstruct зіграють матеріал з вже виданого альбому, а також нові треки з майбутнього релізу, що запланований на 2021 рік.

Склад та дати концертів:

27 січня, Одеса, More Music ClubSchizogen, Lieweaver, Panzerlied
28 січня, Харків, LF ClubSchizogen, Orbstruct, Drift Of Genes
29 січня, Дніпро, Махно ПабSchizogen, Orbstruct, CVNTH
30 січня, Київ, Volume ClubSchizogen, Orbstruct, Violateress, Lieweaver, Displaceffect