Ostring Metal Contest: фінальна битва

13-го травня в клубі “Теплий Ламповий” відбудеться фінал музичного конкурсу Ostring Metal Contest 2018.

Ostring Metal Contest було започатковано шість років тому в Румунії з метою розвитку східноєвропейської metal сцени та відкриття нових талантів у важкій музиці. Поступово все більше країн стали брати участь у конкурсі, і у 2017 році Ostring Metal Contest у повному обсязі дійшов до України.

В цьому році Kiev Kills та Daily Metal продовжують традицію та проводять Ostring Metal Contest 2018.

В конкурсі Ostring Metal Contest 2018 могли взяти участь музичні гурти, що грають «наживо» та співають будь-якою мовою. Для участі в конкурсі приймалися гурти, що грають metal в різних його проявах.

Протягом лютого-квітня 2018 було проведено 6 відборів в українській столиці, а також окремі відбори у Харкові, Одесі та Дніпрі. Були відібрані дев’ять гуртів, що 13-го березня зійдуться у фінальній битві на сцені арт-клубу “Теплий Ламповий”: Mirratal, Alt.End, Fornax, Season Of Melancholy, KillScream, Iced Peak Hate, Burn The Bridge, Re:spawn, Mettadone.

Переможці Ostring Metal Contest 2018 отримають участь у міжнародному фестивалі в Румунії Rock’n’Lasi 2018, участь у відомому українському фестивалі Тарас Бульба 2018 та призи від офіційних спонсорів конкурсу.

Зустріч на Facebook: https://www.facebook.com/events/1988273011439606