Італійські майстри атмосферного doom metal Plateau Sigma повертаються в Україну, щоб накрити столицю хвилею психоделічної меланхолії та монолітної темряви.
Італійці привезуть до Києва третій повноформатний альбом ‘Symbols: The Sleeping Harmony of the World Below’, який вийшов 24-го жовтня на лейблі Avantgarde Music.
«Реліз продовжує шлях, прокладений музикантами на попередніх альбомах, вдосконалюючи поєднання вишуканої краси та доісторичного жаху, втілене у витонченому звуковому полотні. Альбом виправдав всі очікування, і ми з нетерпінням чекаємо на його презентацію на київському концерті!», – коментують організатори.
До виступу приєднається київська atmospheric death/doom metal команда Vin de Mia Trix. Обидві команди представлять великий сет-ліст і новий матеріал.
Підтримає концерт dark ambient/drone проект Burning Woman, створений київським продюсером та діджеєм Катериною Костровою.
Зустріч концерту на Facebook: https://www.facebook.com/events/438682386756896