Прем’єра: нова відеоробота Apocalyptica та анонс альбому

Оповитий епічною атмосферою і енергетикою бароко дев’ятий студійний альбом фінських мультиплатинових віолончелістів Apocalyptica буде випущений 10 січня 2020 року (студія Silver Lining Music) та стане повністю інструментальним.

Запис ‘Cell-0’ перервав чотирирічну паузу між альбомами. Учасники команди – Eicca Toppinen, Perttu Kivilaakso, Paavo Lötjönen, і Mikko Sirén – брали цю паузу, щоб освіжити і осмислити погляди, надихнутися на створення нової музики.

‘Cell-0’ – перший повністю інструментальний альбом квартету за 17 років, який став викликом для самих музикантів. Вони хотіли, щоб їх інструменти зазвучали новими відтінками і фарбами.

“Ashes Of The Modern World” – перший сингл та відео з альбому, прем’єра якого відбулася сьогодні, 3 жовтня. Режисером кліпу став відомий титулований режисер з Фінляндії Ville Juurikkala, який працював з багатьма відомими виконавцями від Guns N’ Roses і Aerosmith до Andrea Bocelli.

Попереднє замовлення альбому вже доступне на www.apocalyptica.com: реліз буде видано у форматах CD, подвійного вінілу з гравіюванням і 20-ти сторінковим буклетом, колекційного D2C видання, у цифровому форматі та на стрімінгах.

Eicca Toppinen: «Наші нові композиції дуже багатошарові і різнопланові, що далеко не завжди легко зрозуміти відразу. Але в цьому і полягає особливість інструментальної музики, тому що слухач завжди може по-різному сприйняти одну і ту ж композицію. І це ще одна причина, чому ми не хочемо описувати наші композиції до релізу».

На підтримку альбому ‘Cell-0’ Apocalyptica проведе 23-х денне турне по 15 європейським країнам разом зі спеціальним гостем – гуртом Sabaton. Тур розпочнеться 17 січня 2020 у Цюриху. Великий тур буде анонсований пізніше.

А вже у листопаді цього року Apocalyptica завітає до чотирьох українських міст, щоб зіграти свою відому програму, яка складається із симфонічних версій хітів Metallica.

Титульне фото: Руслан Булгаков