Sum 41 повертаються в Україну в рамках UPark Festival 2020

Канада – це не лише кленовий сироп. Щоб в цьому пересвідчитись, достатньо купити квитки на столичний UPark Festival, де 9-го липня запалять сцену канадські панки Sum 41. Вони отримали зірковий статус ще на початку 2000-х, в еру популярності skate punk, і стали голосом покоління свого часу. В Україні вони були ще 2011-го, і за цей час в житті гурту сталось стільки всього, що їх повернення неважко назвати тріумфальним.

За майже чверть століття існування гурт мав багато злетів (перша платівка Killer No Filler (2001) відразу стала мультиплатиновою та утримувалась на першому місці в чарті Billboard), падінь (гурт покидали музиканти, а фронтмен Deryck Whibley місяць провів у комі) та скандалів (судовий позив на 6 мільйонів за кидання хот-догами). Все це зіграло свою роль в написанні останнього на сьогодні альбому Sum 41 Order In Decline(2019), пісні з якого українська публіка матиме можливість почути в рамках UPark Festival 2020.

«Це безумовно найважчий та найбільш агресивний альбом Sum 41 на сьогодні, також він є найбільш динамічним та “сирим”» йдеться в прес-релізі до нового альбому. І з цим важко не погодитись.

Зараз Sum 41 нагадує фенікса, який готовий новим звучанням ще більше розширити мільйонну аудиторію своїх фанатів. Проте виступ 9-го липня буде святом і для тих, давно хотів повернути 2007-й, адже старі хіти по типу “Still Waiting” ніхто не відміняв.

Також Upark Festival вже анонсував першим хедлайнером фестивалю My Chemical Romance, які повертаються на сцену після 6-річного мовчання, а також поп-панків з Уельсу Neck Deep.

Зустріч фестивалю на Facebook: https://www.facebook.com/events/497233944318666

Титульне фото зі сторінки Sum 41 на Facebook