Без Обмежень завершили всеукраїнський тур столичним солд-аутом

18 грудня в Палаці Спорту відбувся заключний концерт всеукраїнського туру гурту Без Обмежень під об’єднуючою назвою «Буду з тобою». Столичний виступ зібрав близько 8 тисяч прихильників, як наслідок – солд-аут за день до події. Детальніше про важливе звершення у житті музикантів читайте у нашому репортажі.

Варто зазначити, що до цього концерту гурт йшов дуже довго, проте впевнено. Історія колективу розпочалася ще в 1999 році, весь цей час вони вперто пліч-о-пліч пробивали собі дорогу на велику сцену. Фестивалі, записи альбомів, присвяти, дуети, участь у вокальному шоу, безмежна віра у краще майбутнє, і от – вдалося.

«Цей концерт вже є сюрпризом, тому що не так часто українські артисти, тим більше українські рок-артисти, тим більше українські рок-артисти, які два роки тому в цілому не дуже були й відомими в Україні, зараз збирають Палац Спорту», – відверто зізнався журналістам лідер гурту Сергій Танчинець на прес-конференції перед виступом.

Під час двогодинного концерту було презентовано альбом Буду з тобою та найкращі пісні із попередніх трьох альбомів гурту, а саме “Зима”, “На мелі”, “Твої очі”, “Не знаю як”,  “Тону” та багато інших.

Тематичне розмаїття творчого доробку гурту є досить широким: «Ці пісні – про наше життя, оточення, важливі речі для кожної людини, любов, патріотизм, українську впертість, звитягу, силу волі, перемоги».

Дійсно, важливою й невід’ємною частиною творчості музикантів є пісні-присвяти українським захисникам, відважним воїнам, полеглим героям. Ці композиції не залишили байдужим нікого з присутніх і виконувалися в унісон, бо цей біль спільний, а перемогу здобути можливо лише разом. Так, лунали “Воля” та “Моя країна” – щемливо, відверто, гучно.

Порадували прихильників і прем’єрою першого синглу з наступного альбому, першою ластівкою 2019 року – ніжною історією кохання, написаною на основі реальних подій,  під назвою “Зорі запалали”. Приємним сюрпризом було виконання пісні, яка дуже полюбилася слухачам, проте довгий час не виконувалася – композиції “Політ”. Її музиканти переклали українською та виконали зі сцени як подарунок та ствердження рідної мови. Окремо хочеться відмітити композицію, яка відкрила біс. Це була пісня, яку було «не можна не виконати», власне – запальна, потужна, довгоочікувана “Underground”.

Без Обмежень | Палац Спорту | 18.12.2018

Повний фотозвіт за посиланням: https://flic.kr/s/aHsmxNyerL

Загалом цього вечора вражала кожна деталь, за якою крилася титанічна робота великої команди: гурту, запрошених музикантів, режисерів, продюсерів, менеджерів, операторів, фотографів, фан-спільноти, котра відповідала за яскраві флешмоби під час концерту. Виступати у прямому ефірі – це надзвичайна відповідальність, проте Без Обмежень впоралися блискуче, продемонструвавши всій країні свій високий професійний рівень та приклад того, як мрії у колаборації з наполегливістю і самовідданою, щоденною працею втілюються в реальність.

Фото: Мирослав Чорнобай