DMSound: добірка релізів #10

Темний подих українських степів, психологічна головоломка із Білорусі, метал-версія Adele та ще кілька релізів, які побачили світ у серпні-вересні 2019 та варті вашої уваги. Десята добірка DMSound запрошує до чергової невеликої музичної подорожі.

У День осіннього рівнодення, 23-го вересня побачив світ спліт трьох black metal команд із Південної України – Dämmerung, Gjallarhorn та Demonium. Реліз отримав назву ‘Shadows Over the Southern Steppe’ та складається із 10 треків, на створення яких музикантів надихнули містика херсонських степів, таємничий Дніпро та похмурі південні простори.

На величних кручах, де Степ зустрічається з водами Лиману, де Вітер хвилює вогонь смолоскипів, немов прапори – там народилось візуальне втілення ‘Тіней над Південним Степом’.

(c)

За словами музикантів, даний реліз – маніфест єдності, який вкотре демонструє нестримне прагнення митців лишати незгасним Чорне Полум’я, що колись спалахнуло на Південних Землях.

Гурт відомого тематичного лейблу Robustfellow Prods., stoner/progressive колектив Ethereal Riffian, 6-го вересня випустив повноформатний альбом ‘Legends’.

Робота вийшла більш прогресивною та навіть гранжевою за минулі релізи команди: здається, що ‘Legends’ відображає новий етап творчості Ethereal Riffian і їх новий погляд на створення музики, який покликаний зробити її доступнішою для широкого слухача.

Харківський dark metal гурт Ex Animo після майже трирічної перерви випустив два сингли – власну композицію “Empty”, яка є «поглядом у досить doom-ове минуле гурту, являючи собою меланхолічну подорож закутками людського розуму в переломні та доленосні моменти життя», та власну метал-версію «бондівського» хіта Adele “Skyfall”.

Альтернативний гурт Chasing Embers 3-го жовтня представив дебютний альбом ‘Beckoning Call’, записаний та зведений на Morton Studio.

Напередодні релізу музиканти презентували кліп “Spiritual”, який став другою роботою у співпраці з Алексом Катеринчуком. У новому відео учасники гурту перевтілилися у вигаданих персонажів з окремими, досить специфічними сюжетами, що в кульмінації об’єднуються в загальну історію.

Наші білоруські dream rock друзі з гурту Mission Jupiter зняли кліп за психологічним трилером “Всередині себе”. 6 вересня музиканти презентували відео на пісню “The Sea Of Hopes” з дебютного альбому ‘Architecture’. Пісня присвячена людині, яка страждає від внутрішніх суперечностей та потребує захисту, допомоги, яка привела б її до тями і повернула до реального світу.

Білоруський фільм “Всередині себе” режисера Сергія Талибова описує подібну історію. Герой-фотограф опинився в заплутаній психологічній головоломці, де вирішальну роль зіграє стороння людина, яка вкаже йому вірний шлях.

Молодий київський гурт Tides Befall, який грає досить впевнений metalcore, представив другий сингл “Call To Arms”. Про їх перший трек ми писали раніше, а зараз хлопці кажуть, що продовжують тему сюжету, який розпочали у дебютній роботі.