Фестиваль Infernal Fall вдруге відбудеться у клубі Volume

Другий щорічний фестиваль екстремальної музики Infernal Fall пройде 23-го листопада у клубі Volume. Організатори обіцяють вечір death metal, тотального мороку та нестримного божевілля, в які будуть занурювати білоруські та українські представники жанру.

До лайн-апу події долучаться два колективи з Мінська, серед яких – slamming brutal death metal команда Extermination Dismemberment, одна з найвідоміших у жанрі у Східній Європі. В її арсеналі – 2 повноформатні альбоми, тисячі фанатів по всьому світу та численні тури.

Ще одні білоруські гості – Relics of Humanity, один з найбільш похмурих, за словами організаторів, brutal death metal гуртів: «Шалені рифи та подача огорнуть вас тотальним злом та затягнуть до найглибших розломів, не залишаючи шансів повернутися назад». В Києві хлопці представлять свій новий EP ‘Obscuration’, який вийшов на культовому лейблі Willowtip Records, а також пісні з двох попередніх альбомів.

Українську частину лайн-апу представлятимуть три київські команди.

Termination Central, новий гурт на вітчизняній death metal сцені, учасники якого грали в Mental Demise, Maleficis, а зараз «валять» потужний та швидкісний death старої школи в кращих традиціях ранніх Death та Obituary. Також до лайн-апу приєднається Appalling Testimony, який сформувався в результаті заморозки Ezophagotomia та вже встиг прийтись до вподоби поціновувачам brutal death metal за рахунок своїх живих виступів.

І, звичайно, не обійдеться фестиваль без участі Schizogen, які вже другий рік поспіль виступають у ролі організаторів події. «Знищення цивілізації космічною потворою, яка проникла в цей світ з інших, набагато більш древніх світів, які лежать поза простором та часом – все це ви відчуєте на собі під час виступу гурту, який готує свій другий повноформатний альбом, вихід якого відбудеться на американському Willowtip Records», – обіцяють музиканти.

Зустріч концерту на Facebook: https://www.facebook.com/events/472984840160656