Романтична історія у новому кліпі Season of Melancholy

Київський гурт  Season of Melancholy презентував дебютний кліп на перший сингл “Waves of Time” з майбутнього альбому. Сентиментальна історія містить романтино-містичний сюжет, який пов’язаний з переродженням душі.

Нове творіння можна вважати невеличким кіно, в якому зберіглася стилістика гурту – romantic metal. Чорно-біле відео ідеально пов’язується з характером музики, і все це –завдяки натхненню Season of Melancholy і їхньої співпраці з відомим архітектором та дизайнером одягу Наталією Фарносовою, яка спробувала себе у ролі режисера.

«Особисто для нас ця пісня символізує відродження гурту, нові шляхи, та є дійсно важливим результатом спільної продуктивної праці, — коментують Season of Melancholy. – Зйомки пройшли дуже легко, більше проблем було з вибором локації. Зйомки кліпу привернули неабияку увагу перехожих — не дивно, адже в одній із сцен ми знімали застібання мішка для мерця. Дехто з перехожих прискорювався, інші тривожно зазирали у мішок. Консьєрж сусіднього під’їзду навіть хотіла поліцію викликати, поки ми бігали з носилками та нашим вокалістом у мішку. А після чергового дублю він почав ворушитися, чим дуже сильно настрашив дівчину, яка проходила повз нас».