Detach, Space Of Variations та TT’34 на Рок-Булава 2019

28-30 червня на території козацької фортеці «Дахнівська Січ» відбудеться фестиваль Рок-Булава 2019. Цього року подія змінила локацію, проте не втратила своїх головних особливостей.

У 2019 році відбудеться вже 8-й фестиваль Рок-Булава.

«Рок-Булава переїжджає в місто Черкаси. Ми оголошуємо перезавантаження. Люди, які з нами не перший рік, добре знають, як ми стараємося, щоб потихеньку зростати. Це не завжди легко, але завжди приємно, бо заради Вас. На жаль, у світі не всі готові знати арифметику: додавання, віднімання, множення, ділення. Часто дехто хоче лише віднімати та ділити, а нам хочеться додавати і множити. Тому ми переходимо на новий рівень. Ми знайшли ще крутіше місце, чудові умови. Хочемо зробити фестиваль ще цікавішим та крутішим», – зазначили організатори.

Серед заявлених учасників – Роллікс, Space Of Variations, Detach, Aghiazma, Season Of Melancholy та інші. Будуть і закордонні гості, а саме білоруський nu metal гурт ТТ’34, а також американські хард-рокери Illusions Of Grandeur із США, для яких цей візит до України стане першим.

На Рок-Булаві 2019 працюватимуть три сцени: Urban Stage, Alternative Stage та Main Stage. Виступи на них розпочинатимуться з 13:00 і триватимуть до глибокої ночі. Також на території фестивалю діятимуть творчі майстерні, де кожен охочий зможе власноруч виготовити оригінальні сувеніри.

Офіційна сторінка фестивалю на Facebook: https://www.facebook.com/rockbulavafest

Титульне фото: Мирослав Чорнобай (з київського концерту Detach)