Thy Disease: застрягати в одному жанрі – нудно

Thy Disease – польський гурт, який розриває межі, відкриває кордони та повністю розчиняється у своїх прихильниках. Вони не бояться апокаліптичного майбутнього – адже повністю до нього готові. Їх не лякає суворе сьогодення – і не лякає ніщо.  І скоро ви зможете у цьому переконатись, адже вже 13 вересня музиканти порадують нас потужним industrial groove metal у рамках грандіозного The Ultimate Incantation 25 Years of Chaos: Battering the East 2018. Музиканти розділять сцену із земляками –  екстремальними Vader та вибуховими Hate. Daily Metal випала можливість поспілкуватись з барабанщиком гурту Ireneusz Gawlik та дізнатись про виступ у Києві, новий сингл та подальші плани команди.

Вже незабаром побачимось у Києві. Чого очікувати від концерту та чим будете дивувати прихильників?

Пройшов деякий час з тих пір, як ми востаннє виступали в Україні. Нещодавно закінчили роботу над новими композиціями, тож у вас буде можливість почути свіжий матеріал. Ми зробили потужний крок уперед, тож з нетерпінням чекаємо можливості поділитись емоціями з фанами!

Як ми знаємо, у гурту йде активна робота над новим альбомом. Яким ми його побачимо?

Як я вже казав, для нас новий альбом – великий крок уперед. Команда давно була готова до зрушень. Ми вирішили поєднати сміливі ритмічні мотиви та потужні електронні звуки. Крім того, продовжуємо брати найкраще з industrial groove metal, багато партій записані на 8-струнній гітарі. Ми будемо грати декілька нових композицій, тож приходьте та самі оцініть свіже звучання.

Багато гуртів люблять експериментувати з жанрами та стилями. А як щодо вас?

А чому б ні? Ми вже робили це раніше – і продовжуватимемо далі. Самі слухаємо безліч різних стилів – від піджанрів до електроніки, ікон поп-культури та інструментальної музики. Все залежить від настрою. А застрягати в одному жанрі – нудно.

Назва Thy Desease перекладається як твоя хвороба. Що вона означає?

Якщо чесно – уявлення не маю. ЇЇ придумав колишній вокаліст, Psycho. На мій погляд, вона досить добре описує те, що ми намагаємось передати за допомогою своєї музики.

Що можете сказати про сучасну метал-сцену?

Чесно кажучи, я не в курсі, що вважається сучасним, а що – ні. Мені подобається, що є стільки простору для досліджень, і металісти не очікують, що гурти  будуть постійно дотримуватись конкретного стилю (за винятком, хіба що, представників black metal). Мене, наприклад, вражає величезний успіх Meshuggah та команд, які на них вплинули, показавши, що метал дійсно багатогранний. Можливо, це не зовсім повна відповідь на ваше питання, проте це конкретна думка про важку сцену в цілому.

Що найбільш складне у довгих турах?

Залишатись у хорошій формі, коли так багато концертів, і відвідувати нові місця, не виспавшись, робити речі, пов’язані з фізичним навантаженням. Проте з часом до цього звикаєш. Правильна організація та досвід серйозних поїздок дуже в цьому допомагає.

Чи хотіли б ви мати здібності, як у супергероїв? Як використали б їх? Чи змінили б світ?

Досить дивне питання. У моєму нігілістичному погляді на світ я не вірю, що одна людина могла б щось змінити. Здогадуюсь, що робив би те ж саме, що і зараз.

Скажіть кілька слів для наших читачів.

Приходьте та насолодіться поєднанням грувових, ритмічних рифів, покритих інфекційною, темною, липкою електронною речовиною. Будьте відкритими до нового – і будете задоволені. До швидкої зустрічі!