5 причин не пропускати концерт Powerwolf

Кажуть, що power metal вмирає – криза ідей, жанру і взагалі все дуже погано. Тим не менш, деякі гурти з легкістю це заперечують. Powerwolf – саме така команда. 22-го березня німецькі вовки зіграють у Києві. Цей концерт не варто пропускати, і ось чому:

1. Powerwolf – це шоу. Сценічні образи гурту, приголомшлива енергетика і декорації темного «вовчого храму». Колектив тримає фанів, що називається, «на кінчиках пальців», відмінно взаємодіє із залом і щедро ділиться своєю енергією. Attila Dorn монументальний, а Falk Maria Schlegel встигає не тільки грати свої партії, але й бути одночасно в декількох місцях на сцені. До того ж, за чутками, «вовки» обіцяли привезти з собою спеціально навчених черниць, але це не точно.

2. 20-го червня вийшов ‘Sacrament Of Sin’ – мабуть, найбільш різноманітний альбом гурту. У ньому є і типовий «вовчий» звук, і монументальність, і перша в історії команди повноцінна балада. А оскільки Powerwolf приїжджають в рамках свого “The Sacrament Of Sin Tour”, це прекрасна можливість почути, як звучать нові пісні наживо.

3. Якщо ви коли-небудь були на концерті органної музики, то, напевно, були вражені монументальністю. Powerwolf, зрозуміло, не возять з собою орган, і не перші, хто почав використовувати органні звуки в металі. Але в поєднанні з описаною вище темною «храмовою» атмосферою, виходить епічно та дуже вражаюче.

4. Незважаючи на свою «церковну» естетику, гурт з гумором ставиться до релігії. Втім, до антиклерикалів теж. “Cardinal Sin”, “Panic In The Pentagram”, “Resurrection By Erection” – це не тільки хітові пісні, а й ставлення Powerwolf до питань релігії. “Catholic In The Morning, Satanist At Night”, чому б і ні?

5. Також на концерті будуть особливі гості – батьки melodic death metal At The Gates. І, звичайно, не в якості розігріваючої групи, а з повноцінним сетом.

5½. Побачимося на метал-месі. Hallelujah. Amen.

Останні квитки на концерт за посиланням: https://kiev.karabas.com/ua/powerwolf
Наразі лишилася тільки друга фан-зона, тож радимо поквапитись!

Зустріч коцнерту на Facebook: https://www.facebook.com/events/286324588797275