6 причин відвідати Holy Death Over Kyiv – DCLXVI

14 квітня Київ накриє первісний морок: густий, ніби смола, і холодний, як серце зими. Свята Смерть, окутана чорним туманом, вкотре явиться, аби творити своє темне Мистецтво.

6 причин, чому це дійство не можна пропустити:

1. Holy Death Over Kyiv – одна із найкращих метал-подій в Україні. Щороку організатори пропонують слухачам все потужніший лайн-ап, до якого входять гурти, відомі як на теренах України, так і далеко за її межами. Завдяки Holy Death Over Kyiv багато закордонних гуртів виступають в Україні вперше.

2. Mgła – вперше в Україні. Безликі, але знані у всьому світі; легендарні представники польської black metal сцени вперше відвідають Україну із живим виступом. Для багатьох прихильників жанру лише цей факт означає, що Holy Death Over KyivDCLXVI – це подія, яку не можна пропускати.

3. Вперше в Україні виступлять і швейцарці Bölzer, одні з кращих представників death/black metal. Це нестримна лють, натиску якої не витримує ані плоть, ані кості. Очікувані на багатьох європейських сценах, вони нарешті добрались до України.

4. Svarga повертається на сцену після п’яти років мовчання. Гурт, який багато слухачів вважає культовим, дасть перший, а тому ексклюзивний виступ після перерви саме на Holy Death Over KyivDCLXVI.

5. Перший живий виступ проекту Морок. Ще один ексклюзив. Морок – це проект, створений мультиінструменталістом Severoth’ом, відомим за такими проектами, як Severoth, Bezmir, Endless Battle, Galdur; це ще один проект, який демонструє великий талант свого творця.

6. Зловісне містичне дійство від Kaosophia, представників нещадного ортодоксального black metal, і безкінечний чорний хаос від Do Skonu – ще два виступи, які варто залишити у своїй пам’яті, бо невідомо, коли вони відбудуться знову; невідомо, коли пам’ять погасне у безкінечному вирі Вічності, у кістяних обіймах святої Смерті.

Holy Death Over KyivDCLXVI відбудеться 14 квітня у клубі Bingo (проспект Перемоги, 112). Початок о 16:00.

Зустріч концерту на Facebook: https://www.facebook.com/events/1211237839030419

Титульне фото: LCF Photography, Esch-sur-Alzette, 2016