8 грудня у Києві відбудеться Oskorei. Midvinter festival VIII

Фестиваль проводиться з 2011 року. Добре відомий шанувальникам важкої музики, він спирається на всю розмаїтість атмосферного металу, в основі якого міфи та містика, відлуння історії та багатство природи.

Oskorei. Midvinter festival VIII відбудеться у клубі Bingo 8-го грудня. Початок фестивалю о 16:00.

Хедлайнером цьогорічного фестивалю стануть Cradle Of Filth.

Cradle Of Filth – група, яку не треба представляти жодній людині, яка впевнено почуває себе у металі. Гурт, якому ми завдячуємо появі такого піджанру як symphonic black metal. Cradle Of Filth засновано у Великій Британії 1991 року її незмінним вокалістом Dani Filth. Одна із особливих рис групи, яка виділяє її з-поміж усіх інших – унікальний вокал Dani Filth. Його незвичний горловий фальцет дозволяє виконувати такі вокальні партії, які є неможливими для інших вокалістів.

Окрім легенди симфонічного блек-металу, на Oskorei. Midvinter festival VIII можна буде почути:

Khors – один із найвідоміших українських black metal гуртів. Заснований у 2004, гурт вже встиг виступити не на одній великій європейській сцені. Нещодавно Khors анонсували вихід нового EP, а для виступу на Oskorei. Midvinter festival VIII готують особливу програму, що складатиметься лише із пісень з альбому ‘Mysticism’, якому цьогоріч виповнюється 10 років.

Особливим Oskorei. Midvinter festival VIII робить також і перший живий виступ гурту YGG.

YGG засновано в 2010 році в Харкові. До складу входять Odalv (ex-Svyatogor, Elderblood, Ulvegr), Vrolok (ex-Munruthel, ex-Nokturnal Mortum) та Helg (Ulvegr, Khors). В дискографії групи один альбом, що вийшов в 2011 році – Ygg.  Незважаючи на дискографію, що обмежується єдиним альбомом, та відсутність живих виступів, YGG давно вважаються культовими.

Участь у фестивалі візьмуть також вихованці харківської black metal школи Barkasth, шведські death/black metal окультисти Nox Vorago та білоруси Dymna Lotva, які виконують depressive post-black/doom metal.

Більше інформації на Facebook-сторінці фестивалю: https://www.facebook.com/Oskorei.festival

Бійцям АТО вхід безкоштовний за умови пред’явлення посвідчення УБД.

Квитки можна придбати:

У Києві:

– у магазині Core Metal Shop (ст. метро “Лісова”, вул. Беломорська 1, ТЦ “Даринок”)
– у магазині рок-атрибутики JOLLY ROGER (ст. метро “Почайна”, книжковий ринок, лівий ряд, місце 88 (скляний павільйон); ряд 75, місце 1-2.
– у організаторів (написавши листа на Oskorei@email.ua)

В інтернет-магазинах:

– Rockway  (rockway.biz/bilety)
– Karabas.com (kiev.karabas.com/oskorei-midvinter-festival-2018)