Чудовий тиждень для усіх фанів металу на Napalm Records

Відразу декілька цікавих релізів за такий короткий час виклали на каналі лейблу Napalm Records.

Почався тиждень з австрійців Visions Of Atlantis  з їх відеороботою “The Last Home”. Це – трек із сьомого студійного альбому гурту ‘The Deep & The Dark’. Ліричність і краса мелодії захоплює з перших нот. Чудовий чистий вокал цього разу розповідає не про епічні битви добра і зла в образах доблесних лицарів і героїв, а про почуття і переживання головної героїні кліпу.

Три  кліпи було викладено на лейблі у середу 5.09:

Знову павер-  і симфо-метал гурт, але цього разу із Америки, Kamelot з роботою на композицію  “Mindfall Remedy”. Відео  представляє собою нарізку з архіву команди, до якої включені живі виступи з останнього їх туру.

Відразу за першим релізом слідує і реліз Evil Invaders з кліпом на композицію “Broken Dreams In Isolation”. На цей раз кліп являє собою суміш жорсткості і божевілля в приправі із «смачних» рифів від бельгійського металу. Трек входить в новий альбом під назвою ‘Feed Me Violence’.

Особливим релізом став готік метал Lord Of The Lost з красивою відеороботою на композицію  “Black Halo”, яка входить в новий альбом ‘Thornstar’. Німецький гурт за своїх 11 років існування  стає все професійніше і якісніше. Унікальний вокал і неповторний образ команди справляють враження, яке притягує своєю загадковістю і приковує увагу.

Для поціновувачів  мелодік дез металу випустили кліп від фінів Wolfheart на композицію “The Saw”. Трек входить в альбом ‘Constellation of the Black Light’, який повинен вийти у світ 28 вересня 2018 року. Альбом буде мати баланс між екстрим і дум металом, за словами учасників гурту «…це складний витвір мистецтва, який не має собі рівних…»