Evanescence проведуть у Києві синтез між минулим та теперішнім

Якщо вас попросять пригадати, хто турбував вашу уяву у далеких двохтисячних, то чи зможете ви оминути увагою загадкових Evanescence? Так, саме цей американський рок-гурт знову повертається до України з новим альбомом Synthesis.

Гурт був заснований у 1995 році вокалісткою Amy Lee та гітаристом Benom Moody. За свою достатньо тривалу творчу діяльність музиканти встигли завоювати 20 нагород та потрапити до 58 номінацій. Так лише альбом Fallen(2003) приніс Evanescence 2 премії Grammy у номінаціях «Найкращий новий гурт» та «Найкращий хард-рок виступ». Вокалістку Amy Lee журнал Rolling Stone тоді визнав людиною року.

Synthesis – четвертий студійний альбом Evanescence, вийшов у 2017 році. Він розійшовся тиражем у 25 мільйонів і увійшов у Топ-10 Billboard і Топ-30 британського чарту. До нього увійшли перероблені версії попереднього матеріалу гурту в оркестровому аранжуванні та з елементами електронної музики, а також дві нові пісні. За словами вокалістки, назва альбому утворилася від того факту, що він є «синтезом, комбінацією, контрастом, синергією між органічним і синтетичним, а також минулим та теперішнім». Amy також поділилася тим, що для неї це «справжній пристрасний проект».

Тож вже 20 вересня у Stereo Plaza кожен зможе відчути пристрасну енергетику Evanescence на собі.

Зустріч концерту на Facebook: https://www.facebook.com/events/328576997856018

Фото з офіційної сторінки гурту на Facebook