Фіолет зняли кліп на березі зимового моря

У перший день весни український поп-рок гурт презентував відео на свій новий трек “Кохана”. Зйомки кліпу пройшли в Одесі, самі музиканти так і не з’явилися в кадрі, а головним героям кліпу доводилося цілуватися під звуки левиного гарчання.

Режисерами відео стала пара розпочинаючих кліпмейкерів із Луцька — Варвара та Віталій Шевчуки, друзі фронтмена гурту Сергія Мартинюка.

«Хоч ці люди тільки починають пробувати себе в кліпмейкерстві, але, на мій погляд, мають чудовий смак та естетичне чуття. Мені здалося, що “Кохану”, зважаючи на її настрій, мали екранізувати саме вони. Тим паче, таку ідею кліпу мої друзі виношували три роки, чекаючи саме ту пісню і саме того виконавця. Коли я показав режисерам наш новий сингл і сказав, що планую його екранізувати — все склалося, і майже відразу ми усі купили квитки до Одеси», — розповів вокаліст Фіолет Сергій Мартинюк.

Зйомки пройшли в Одесі в декількох локаціях — на березі зимового моря, у квартирі та колоритному одеському дворику. За словами самих режисерів, налаштуватись на романтичну хвилю на останній локації та відзняти трепетні ніжні кадри їм заважало голосне левине гарчання із сусіднього цирку, яке не вщухало ні на хвилину.

За словами Колоса, коли він розпочав пошук головних героїв для відео, його завалили пропозиціями дуже яскраві та колоритні актори, проте все це було не те. Для цієї романтичної короткометражки найкраще підійшла справжня пара закоханих із Луцька. Гурт Фіолет у кадрі не з’являється.

«Кліп “Кохана” — це маленький фільм-емоція, певною мірою інтимний духом і подачею, де музиканти були б дещо зайвими», — коментує Сергій Мартинюк.

Для своїх шанувальників Фіолет вже влаштували закритий показ кліпу у київському антикінотеатрі Рокфеллоу за кілька днів до офіційної прем’єри. Виграти запрошення на цю подію можна було в соціальних мережах гурту.

Реліз альбому “Aurora”, куди і увійде новий сингл “Кохана”, запланований на осінь 2018-го року. Також у січні на своїх сторінках у соціальних мережах Фіолет запустив краудфандингову кампанію по збору коштів на запис та видання майбутнього альбому.