Фіолет презентують “Аврору” в Києві

На початку листопада стартував всеукраїнський тур гурту Фіолет із презентацією нового альбому Aurora. Робота над ним тривала три роки. До альбому ввійшло 14 треків, офіційний реліз відбувся 17 жовтня. На підтримку платівки була запущена краудфандингова кампанія, щоб кожен бажаючий міг підтримати створення альбому.

Тур охоплює 15 міст України та фінішує 27 листопада в Києві. Саме в стінах столичного клубу Atlas відбудеться двогодинне шоу з прем’єрами нових пісень, всіма кращими й давно знаними треками гурту та багатьма іншими сюрпризами.

Нагадаємо, що 1 жовтня гурт відсвяткував дев’ять років своєї музичної історії. За цей час було випущено три студійні та п’ять міні-альбомів, неодноразово змінювався склад, було відвідано безліч міст, пісні колективу зазвучали у серіалі “Школа”, а фронтмен гурту навіть видав свій перший власний роман “Капітан Смуток”.

Деякі сингли було презентовано ще до виходу альбому. І вони дуже полюбилися публіці. Зокрема кількість переглядів відео на пісню “Кохана” перетнула позначку 1 млн., а на честь виходу треку “Найкращий друг”  було випущено серію ексклюзивного мерчу (футболки, худі, світшоти) з трьома тематичними принтами.

«Aurora – це підсумок і своєрідна ода нашій юності з її максималізмом, крайнощами та бажаннями змінити світ вже і сьогодні. Такий собі духовний трамплін до нового періоду життя, дорослішого і сильнішого. Новий альбом я хочу присвятити тим, кого ще вчора гнобили в школі та університеті, хто знає, що таке поразки і розчарування, але в русі до своїх мрій вже сьогодні з гидкого каченяти перетворюється на героя нашого часу, країни, міста, школи, класу, вулиці, двору та будинку. Це символ світла наших мрій та ідей, заради яких ми готові творити подвиги та змінювати реальність», – зазначив Сергій Мартинюк, фронтмен гурту.

Коли: 27.11.18, 20:00
Де: Київ, Atlas, вул. Артема 37-41
Зустріч на Facebook: https://www.facebook.com/events/307117519883987
Квитки: http://kasa.in.ua/fiolet-kiiv