Kroda, Stryvigor та Severoth виступлять у Хмельницькому

20 квітня у Хмельницькому монотеатрі «КУТ» відбудеться Calls From The Abyss – одна із найбільш знакових весняних black metal подій в Україні.

На Calls From The Abyss Stryvigor проведуть повномасштабну презентацію останнього на сьогодні альбому ‘Шлях завдовжки у нескінченність’, з яким вже встигли кілька разів успішно виступити на сценах різних фестивалів.

Знаковою цю подію робить не лише домашня (і, фактично, ексклюзивна) презентація крайнього альбому Stryvigor, а й запрошені гості – Severoth та Kroda.

Severoth набув популярності в Україні та за кордоном ще з виходом першого альбому Winterfall, реліз якого відбувся у 2015 році. А сьогодні, випустивши чотири повноформатні альбоми, є одним із найбільш помітних українських ambient/black metal проектів.

Kroda не потрібно представляти зайвий раз – це одна із найвідоміших українських black metal формацій, чия популярність сягає далеко за межі України та Європи. Calls From The Abyss – подія, особлива також і тим, що український слухач не часто має нагоду послухати Kroda вживу.

Подія відбудеться у монотеатрі «КУТ» (Хмельницький, вул. Проскурівського Підпілля, 34).

Замовлення квитків: STRYVIGORUKR@gmail.com
Зустріч концерту на Facebook: https://www.facebook.com/events/233917047514915

Нагадуємо, що Severoth виступить на фестивалі Metal East: Нове Коло, що пройде у Харкові з 31 травня по 2 червня 2019.