Malevolent Creation вперше зіграють в Україні

Відома американська death metal команда Malevolent Creation вперше відвідає Україну 16-17 лютого, щоб зіграти концерти у столичному клубі Volume та одеському More Music Club.

Malevolent Creation почали свою кар’єру в 1987 році в Баффало, штат Нью-Йорк, де було записано їх перше демо. Переїхавши в більш продуктивну музичну сцену Флориди, вони випустили друге демо тиражем в 1000 екземплярів. Третє ж демо вийшло через рік і було записано Скоттом Бернсом в студії Morris Sound. Тоді ж Malevolent Creation підписали контракт з Roadrunner.

Їх перший повноформатний альбом під назвою ‘The Ten Commandments’ вийшов незабаром. Багато хто вважає його одним з найсильніших дебютних альбомів у жанрі death metal.

Процес запису двох наступних альбомів ‘Retribution’ і ‘Stillborn’ супроводжувався змінами в складі, що стало звичайною справою для гурту і навіть перетворилося на його характерну рису. Ротація учасників лише додала загадковості і розпалила інтерес шанувальників до наступного етапу кар’єри колективу. Стаючи сильнішими з кожним релізом, Malevolent Creation, яких іноді називають «Майком Тайсоном від death metal», ніколи не підводили своїх шанувальників.

Вони продовжують випускати повноформатні альбоми, яких на сьогоднішній день у їх дискографії накопичилося 13, а також грати потужні шоу, одне з яких представлять українським шанувальникам вже 16-го та 17-го лютого.

Підтримку їм складуть греки Domination Inc. та британці Sphinx, а у якості локальних сапортів у Києві зіграють ZoofaguS, а в Одесі – Panzerlied.

Зустрічі концертів на Facebook: Київ | Одеса