На початку лютого у Києві відбудеться Hell Serpent Rising Over Kyiv: ACT III


9-го лютого 2019 року у київському клубі MonteRay Live Stage відбудеться третій акт фестивалю екстремальної музики Hell Serpent Rising Over Kyiv.

Фестиваль вже традиційно представить екстремальний метал у всьому його різноманітті, як в жанровому – від death та thrash metal до atmospheric black, так і в географічному – на сцені гратимуть титуловані вітчизняні гурти і закордонні команди.

Дійство, що розпочнеться о 17:00, збере на одній сцені наступні колективи:

Azarath – один з найстарших гуртів класичної польскої death/black metal сцени, заснований в 1998 році ударником всесвітньовідомих Behemoth. На фестивалі звучатимуть треки з альбому 2017 року ‘In Extremis’.

Hell:on – запоріжський death/thrash, визнаний у світових колах прихильників екстремального металу. Спеціально для фестивалю гурт приготував програму, що включатиме в себе матеріал з ще невиданого майбутнього альбому.

Pripjat – гідні послідовники та представники тевтонського thrash metal, з презентацією свіжого альбому ‘Chain Reaction’.

Stryvigor – яскравий представник українського atmospheric black, з презентацією альбому ‘Шлях завдовжки у Нескінченність’, вихід якого припадає на 23 листопада і відбудеться під керівництвом німецького лейблу Northern Silence Productions.

Depth – ще одні представники українського atmospheric black; молодий київський колектив, в активі якого вже наявні сингл та ЕР. Окрім матеріалу з цих релізів, гурт зіграє треки з дебютного повноформатного альбому, що побачить світ на початку 2019.

Зустріч фестивалю на Facebook: https://www.facebook.com/events/179977099605314