Sepultura їдуть до України! Цікаві факти про альбоми гурту

Вже менше ніж за місяць до Києва, Львова та Харкова приїдуть легендарні SepulturaСпеціально до події ми підібрали для вас цікаві факти про альбоми гурту.

За всю свою кар’єру Sepultura випустила чотирнадцять повноформатних альбомів і змінила багато музичних жанрів, серед яких – death metal, thrash metal, groove metal і hardcore. Sepultura зіграла важливу роль в становленні бразильського металу і death metal взагалі.

Гурт Sepultura був створений у 1984 році в місті Белу-Орізонті, що знаходиться на південному сході Бразилії. На створення гурту братів Кавалера підштовхнула смерть їх батька Граціано через серцевий напад.

Альбом ‘Morbid Vision’ був наповнений цікавими гітарними рифами, котрі згодом стали важливою рисою, що відрізняла музику Sepultura.

Наступним, другим за рахунком повноформатним альбомом Sepultura став ‘Schizophrenia’. На альбомі була представлена семихвилинна композиція “Inquisition Symphony” (кавер-версію якої згодом зіграв на віолончелях гурт Apocalyptica), а також хіт “Escape to the Void”; ця платівка отримала неймовірно хороші відгуки музичних критиків.

Альбом ‘Beneath the Remains’ відразу привів гурт до комерційного успіху. Більш того, на сингл “Inner Self” був знятий перший відеокліп Sepultura. Після виходу платівки гурт відправився в турне по Європі (граючи на розігріві у Sodom) та США. Подорожуючи різними країнами, Sepultura не тільки просували власну музику, а й робили власну країну все відомішою. В січні 1991 року тур закінчився рядом концертів в Бразилії, включаючи шоу на Rock In Rio, який відвідали кілька сотень тисяч людей і переглядали по телебаченню біля 540 млн. глядачів. Sepultura виступала разом з такими культовими гуртами як Guns N’ Roses, Megadeth, Metallica та Motörhead.

Пісні “Roots Bloody Roots”, “Attitude” та “Ratamahatta” були випущені як сингли та відеокліпи. Перший був записаний в місті Сальвадор, яке до 1763 року було столицею Бразилії. Текст “Ratamahatta” написаний португальською мовою, а на самій композиції грає бразильський перкусіоніст Carlinhos Brown. Кліп на цю пісню виграв нагороду «Кращий рок-кліп» на MTV Video Music Awards Brazil. Sepultura випустила друге видавництво альбому, назване ‘The Roots of Sepultura’, яке складалось з двох дисків: на першому альбом ‘Roots’, а на другому  коротка історія групи.

‘Against’ дуже емоційний альбом, він відображає боротьбу Sepultura за повернення довіри поціновувачів та колишньої слави. На запис даної платівки були запрошені численні гостьові музиканти, серед яких Jason Newsted (в той час був у складі Metallica) та багато інших. З ‘Against’ були випущені сингли “Tribus”, “Against” і “Choke”. Турне в підтримку ‘Against’ вийшло успішним, охопивши багато країн світу.

Наступним повноформатним альбомом Sepultura став ‘Dante XXI’, випущений 2006 року,  концептуальний альбом, заснований на “Божественній комедії” Данте Аліг’єрі. Деякими фанатами та критиками цей альбом вважається кращим релізом гурту з Деріком Гріном на вокалі, тим паче, що продажі станом на початок 2008 року складають 120 000 копій. Для пісень альбому характерний деякий вплив попереднього стилю – thrash metal.

Наступний альбом гурту під назвою ‘A-Lex’ вийшов 23 січня 2009 року. У його основу покладений твір “Механічний апельсин”. ‘A-Lex’ став першим альбомом Sepultura, записаним без братів Кавалера у складі.

Зараз Sepultura везуть до України останній на сьогодні, чотирнадцятий студійний альбом  ‘Machine Messiah’. Випущений у 2017, він отримав позитивні відгуки та був названий одним з кращих альбомів Sepultura.

Sepultura – один з небагатьох музичних колективів, який має найбільш продуктивну армію фанів – Sepularmy. Це незалежна організація/команда, що прагне допомогли ще більшій популяризації творчості гурту. Вона була заснована в 2005 самими шанувальниками. Вступити до лав Sepularmy може кожний; при реєстрації потрібно вказати вид діяльності по просуванню гурту.

Нагадуємо, що концерти гурту відбудуться в містах:

Київ – 9 квітня – клуб Bingo
Харків – 7 квітня – клуб Жара
Львів – 5 квітня – клуб Malevich