Sodom – Bombenhagel

Невдовзі Sodom відзначатиме 40-річчя гурту, у зв`язку з чим (і щоб показати фанам ознаки життя) видає невеличкий EP ‘Bombenhagel’.

«Спершу ми планували видати цей реліз ближче до літа, коли почнеться фестивальний сезон, – розповідає Tom Angelripper, – але, вочевидь, концерти переносяться на 2022. Та ми все одно випустили ‘Bombenhagel’ як сигнал для наших фанатів: ми все ще тут, історія триває!»

EP включає в себе три пісні: перезаписана з новим складом класика “Bombenhagel” та два нових треки: “Coup De Grace” і “Pestiferous Posse”.

Порівнювати нову та стару версію пісні – заняття невдячне: оригінал звучить сиро, і тому брутально, а в новій версії звук, поза сумнівом, ліпший, але й люті поменшало. На жаль, Дядько Tom не стає молодшим, хоч все ще може видати чудовий рик. Варто відзначити також ударника Toni Merkel з його чудовою потужною грою – ось хто справді вдихнув у пісню нове життя. Окрім цього, в процесі запису взяв участь Harris Johns, продюсер Persecution Mania – в його гітарному соло знущально поєдналися гімни США та СРСР.

У несамовитій “Coup De Grace” Tom Angelripper розповідає про подих смерті, який вбивця приносить своїм жертвам. За допомоги такої невигадливої метафори він намагається відобразити проблеми, з якими зараз має справу людство (і які воно саме собі створило). Незважаючи на агресивне звучання, потужні рифи та першокласні ударні, пісня звучить досить похмуро й закінчується криком, в якому поєдналися злість і відчай.

Останній трек, “Pestiferous Posse” – це історія про перестрілку двох банд на Дикому Заході в кінці ХІХ століття. Тут проводиться паралель із сучасними політиками, особливо з Республіканцями та Демократами (штурм Капітолію, таке інше). Відмінний бас, технічні соло й похмура, майже зловісна центральна мелодія утворили ще один хороший зразок тевтонського Thrash Metal від Sodom.

Новий EP чудово справляється зі своєю місією – нагадати про гурт та викликати інтерес до майбутніх релізів. «Звісно, що ми були щасливі, коли фанам так сподобався ‘Genesis XIX‘ – він навіть увійшов у чарти, – зазначив Tom, – врешті-решт, де б ми були без фанів? Але тепер нашою метою є створити щось особливе, щоб гідно відзначити ювілей гурту. Що ж, зачекаємо.

Bombenhagel’ вийшов 20-го серпня на лейблі Steamhammer/SPV.

Текст: Droll
Переклад: Danka Popova

English: Antichrist Magazine


Якщо Вам подобається те, що роблять Daily Metal і Радіо GARTA, Ви можете підтримати нас на Patreon.

Become a Patron!