Веремій запрошує на вечорниці

Традиції та їх збереження – це одна з найголовніших складових історії кожної країни. 13 грудня гурт «Веремій» запрошує всіх бажаючих на одну з найзагадковіших подій зими – свято Андрія Первозванного та приурочені до нього Андріївські вечорниці.

Коли: 13.12.17
Де: Київ, Docker Pub, вул.Богатирська, 25
О котрій: 20:00
Придбати квитки: https://kiev.karabas.com/veremiy-3

Коли минуле і сучасність співпрацюють, завжди виходить щось нове, незабутнє та унікальне. Сучасні вечорниці – це спільні розваги молоді під круту музику у крутих місцях. Коли ви втомлено чекаєте завершення робочого тижня і вихідних як свята, то гурт «Веремій» пропонує зробити свято посеред тижня і наповнити буденність атмосферою казки та затишку. Для свої прихильників музиканти підготували спеціальний святковий сет та презентували двох спеціальних гостей заходу: найфестивальнішого ведучого України Мяча Дредбола та відомого казкаря Сашка Лірника.

Якщо ви ще досі сумніваєтеся, то не варто. Просто купуйте квитки і забезпечуйте собі роль у казковій феєрії. Повірте, такої рок-музики ви ще не чули, такої рок-party ви ще не відвідували. Все буде Веремій!