Веремій зняли кліп в умовах самоізоляції

16-го квітня 2020 гурт Веремій презентував нове відео на пісню “Усміхнені й Живі”, саундпродюсером якої став Мілош Єліч, відомий як клавішник та аранжувальник гурту Океан Ельзи. Також у пісні можна почути вірш Василя Стуса “Тільки тобою білий святиться світ”.

Нескінченні дні карантину перетворили наше життя на мультяшний сон. Те, що відбувається навколо, часом здається нам чимось нереальним. Сюжети наших днів наповнюються фарбами людей, поряд з якими ми прокидаємось, голосами телефонних розмов та листуваннями в мережі. Саме це і намагалися передати Веремій у своєму новому кліпі.

Трек записаний у 2018 році на студії Boutique 888Кліп знятий музикантами гурту, в умовах самоізоляції, дистанційно, не виходячи з дому. Для створення відео було оброблено більше 4000 фото.

«Усміхнені й живі” – пісня, витримана, як вино. Вона була записана у 2018, але чекала свого часу. І зараз побачить світ, ставши емоційними ліками для людей, – коментує фронтмен гурту Віталій Калініченко. – Вірш Василя Стуса прекрасно доповнив те, що ми хотіли донести, а завдяки Мілошу Єлічу нам вдалось розкрити і передати все це максимально сильно».