![Space Of Variations](https://www.dailymetal.com.ua/wp-content/uploads/2017/12/25359752_1535472263168178_133462349_n-800x600.jpg)
Українська важка сцена продовжує захоплювати світ. Номінанти The BUMA 2017, вінницький гурт Space Of Variations анонсував перше шоу в 2018 році, яке хлопці зіграють у місті Дубай.
Не минуло й кількох тижнів після повернення Space Of Variations з першого європейського туру, як хлопці вирішили засипати шанувальників цілим снігопадом новин.
Кілька днів тому гурт випустив фестивальний кліп на новий трек “TIBET”, а сьогодні анонсував перший виступ на 2018. 12-го січня команда стане хедлайнером заходу, що відбудеться у Rocky’s Cafe Regent Hotel Dubai.
Також в рамках поїздки планується запис і зйомка живої сесії на студії GAD Records.