Space of Variations відправляються в тур

Лютий – заключний місяць зими, а це означає, що на часі – лютий відрив під музику одного з найбільш відомих колективів у категорії вітчизняних альтернативних важковиків, невтомних Space of Variations. Музиканти повернулися зі світового турне, заспамивши соцмережі яскравими світлинами надуспішних виступів, приголомшили новиною про контракт із Napalm Records, а зараз вже готові презентувати своїм прихильникам останні напрацювання.

Презентація нового EP гурту ‘XXXXX’ запланована у Києві, Дніпрі, Луцьку, Тернополі, Львові, Одесі, Вінниці та Кишиневі.

Варто зауважити, що минулий рік був неабияк плідним для гурту. Хлопці випустили відео на треки “Moonlight” та “Dance On My Bones”, “Fuck This Place Up” та live-версію “Snakepit”, “Suicide Rave”, а також на композицію з нового альбому “Razorblade”. Стали гостями багатьох фестивалей і подій, серед яких Atlas Weekend, Файне Місто, Бандерштат, Bezviz, Respublica та Air ГогольFest.

28.02.19 вперше виступили в Берліні на презентації нового альбому While She Sleeps, розділивши сцену також із фінами Clarkkent. У квітні поїхали у європейський тур на підтримку альбому ‘Mind Darknet’, були у дорозі 17 днів та відіграли 13 концертів.

14.06.19 отримали свій перший мільйон переглядів на YouTube  каналі і замахнулися вже на цілих 10. 12-го липня оголосили про запис нового EP з 5 треків, а вже 14-го липня анонсували лютневу презентацію в Києві. 6-го серпня виступили у Кишиневі на одній сцені з самими Crazy Town.

Вже у вересні почали інтригувати прихильників у соцмережах щодо майбутнього великого сольного виступу: «Друзі, наш новий альбом все ближче і ближче до свого фінального стану, і це тупо кайф! Вже на даному етапі зрозуміло, що це буде та річ, котра розкачає з пари нот. Нам дуже-дуже сильно хочеться показати його всім вам, cant wait!»

10.10.19 порадували анонсували великий євротур разом з Jinjer, котрий складався з 37 шоу в 16 країнах та тривав 45 днів. До того ж, спеціальними гостями туру були канадці The Agonist та фіни Khroma.

У новий рік Space of Variations увірвалися не менш активно: зокрема, 19.01.20 анонсували українську частину туру на підтримку нового ЕР. В рамках цієї подорожі музиканти планують відвідати 8 українських міст, а також Кишинів.

А вже 23.01.20 дали своїм прихильникам «мабуть, найбільші новини власної кар’єри»: повідомили про початок співпраці з Napalm Records. І зробили це яскраво, презентувавши відео на другий трек з прийдешнього альбому під назвою “Slowmo”.

Задля створення ідеального трек-листу гурт традиційно звернувся за допомогою до своїх прихильників: «Друзі, реліз нашого нового альбому та український тур на його підтримку все ближче! При спробах створити ідеальний туровий трек-лист ми зрозуміли, що нам потрібна ваша допомога! Напишіть в коментарях 3 пісні, які ви найбільше хочете почути на концертах з всієї нашої дискографії! Треки, які будуть згадані найчастіше, ми обов’язково зіграємо на всіх концертах! Камон»!

Зустрічі концертів на Facebook: https://www.facebook.com/pg/SpaceOfVariations/events