До 13-річчя журналу команда Gothica відроджує щорічну Gothica Party 2019 і запрошує відсвяткувати цю дату разом із ними, шістьма представниками української dark сцени і кількома ді-джеями.
«Музиканти, ді-джеї, моделі, дизайнери, фотографи в цю ніч зберуться разом, щоб класно провести час. Також на вас чекають різні шоу і конкурси», – обіцяють організатори.
I Miss My Death, Hyperhate, Violet Raymoor, Truart, X-0rtiN та Thy Despair, а з темних ді-джеїв будуть створювати атмосферу ночі головний редактор журналу Featon, Alice Van Scott та гість із Чехії Count_Death.
Офіційна зустріч події на Facebook: https://www.facebook.com/events/678154302647385