Asgardsrei Fest 2018 збере 15 гуртів з 8 європейських країн

Горн війни сповістив – Дике Полювання гряде! З 14 по 16 грудня в Києві у рамках Asgardsrei Fest 2018 зіграють 15 black metal гуртів з 8 європейських країн.

У п’ятницю 14-го грудня відомий французький виконавець La sale Famine de Valfunde презентує новий повноформатний альбом проекту Peste Noire і зіграє ексклюзивний акустичний сет (акордеон, гітари, ударні).

У суботу 15-го грудня на сцену піднімуться 5 команд зі Східної Європи: Nokturnal Mortum (Україна), М8Л8ТХ (Україна/Росія), Sunwheel (Польща), Dark Fury (Польща) та Wehrwolf (Білорусь), а також гурти Goatmoon (Фінляндія) і Acherontas (Греція).

16-е грудня ознаменується виступами колективів із Західної Європи: німецьких гуртів AbsurdStahlfront та Nordglanz. а також Der Stürmer (Греція), Frangar (Італія), Baise Ma Hache (Франція) та Terrorsphara (Австрія).

В минулому році квитки на фестиваль були розпродані за два місяці до заходу. У цьому році, за словами організаторів, розглядаються кілька майданчиків різної місткості (від 1500 до 3000 чоловік). Остаточний вибір місця проведення фестивалю буде зроблений за підсумками осінніх продажів. Локацію обіцяють анонсувати за місяць до події.

Ціна квитка на всі дні Asgardsrei Fest 2018 – 1200 грн. (квитки на один день не продаються). Замовити квитки можна через офіційний сайт Militant Zone (доставка поштою), або придбати в магазині Militant Store на Майдані.