Asgardsrei Fest 2019 пройде 14-15 грудня з ніччю боїв MMA напередодні

У зимові дні, коли ніч є найтемнішою, єретики з усього світу будуть запрошені до Києва, щоб долучитися до ритуалу дикого полювання, який відзначить завершення ще одного сонячного циклу. Цього року Asgardsrei представить дводенний фестиваль із додатковою MMA-подією у ніч перед фестом.

До Asgardsrei Fest 2019 долучаться 14 команд з 8 країн.

У перший день на відвідувачів чекає унікальний акт від бразильського гурту Evil, що зіграє останнє шоу у своїй історії. Також 14-го грудня на сцену Asgardsrei піднімуться гурти Kroda (Україна), Seigneur Voland (Франція), Sielunvihollinen (Фінляндія), Blackdeath (Росія) та Svarga (Україна).

На завершення першого фестивального дня музиканти різних країн піднімуться на сцену разом у рамках BlazeBirthHall tribute – «магічної квінтесенції музики Kaldrad‘а».

Другий фестивальний день буде відзначений виступами грецьких команд Stu/hof, які зіграють своє перше та єдине шоу, та Wodulf. Також 15-го грудня представлять свої сети Goatmoon (Фінляндія), Moloth (Росія/Україна, сет, присвячений альбому ‘Чёрным крылом’), Baise Ma Hache (Франція), Frangar (Італія) та Selbstmord (Польща).

Фестиваль пройде у клубі Bingo. Двері відчинятимуться о 15:00, виступи розпочинатимуться о 16:00 та будуть тривати до опівночі.

Цього року організатори вирішили зробити акцент на “militant” в militant black metal і організувати повномасштабну ніч боротьби перед фестивалем у знаменитій історичній будівлі Малої Опери. Бійці з усієї України, а також з Угорщини, Німеччини, Чехії та Франції зійдуться один з одним у восьмикутнику 13-го грудня в рамках ночі боїв MMA.

Зустріч фестивалю на Facebook: www.facebook.com/events/924472851254685
Зустріч ночі боїв MMA на Facebook: www.facebook.com/events/1495407023931982