Гурт Ciconia не назвеш новачками, хоча команда зібралась порівняно нещодавно – в 2014 році. 11 березня світ побачило нове дітище іспанців – альбом під назвою ‘Meraki’. Його та інші цікаві речі ми обговорили з музикантами у невеликому інтерв’ю.
Давайте знайомитись! Розкажіть три головних факти, які мають знати про вас нові слухачі.
- Ми інструментальний метал-гурт.
- У нас не використовується вокал.
- Ми з Іспанії.
Буквально нещодавно вийшов новий альбом. В чому його головна відмінність від попередніх робіт?
Це наша третя платівка, і багато деталей стали значно кращими: постановка, звучання; більшою стала і вартість створення. Ми вважаємо, що це наша найкраща робота.
Розкажіть про основну концепцію ‘Meraki’.
Меракі – це грецький твір без буквального перекладу. І головний слоган нашого альбому – «Зроби що-небудь з великою любов’ю і вклади в це душу».
Хто придумує сюжети ваших відео?
Цим займається наш басист Хорхе Фрагуас. Саме в його голові зароджуються шалені ідеї, які лягають в основу кліпів.
Як ви вважаєте, у чому полягає основна місія вашої команди?
Грати для всього світу та створювати хорошу музику.
Сучасні гурти обожнюють експериментувати зі звучанням. Як щодо вас?
Так, для нас кожен альбом є своєрідним експериментом. Ми використовуємо різноманітні підсилювачі, ефекти, інструменти. Ми намагаємося побудувати звукову стіну, а потім створити гармонійні композиції.
Розкажіть про майбутній тур.
У квітні та травні ми виступимо у Іспанії та Великобританії, у вересні завітаємо до Німеччини, Бельгії, Чехії, Польщі, Австрії, а згодом розширимо цей список іншими країнами.
У кожного гурту є кумедна історія, яка трапилась з ними в турі. Поділитесь вашою?
Це було під час минулого туру в Сербії. Наш фургон зламався, і нам довелось їхати в Бухарест, щоб полагодити його. Поки механік займався нашим транспортом, ми вирішили спробувати дивний місцевий напій… Поїздка видалась «веселою». Крім того, ми спізнились на концерт.
З якими труднощами найчастіше зіштовхуються сучасні гурти, які грають важку музику?
Мати гурт – це вже виклик. Це нелегко, де б ви не були. Для того, щоб займатись музикою, рости крок за кроком і приймати вірні рішення, не існує магічної формули. Це боротьба, робота над собою і трохи удачі.
Слухаєте кого-небудь з українських виконавців? Можливо, товаришуєте з кимось?
Якщо чесно, знаємо лише Jinjer.
І кілька слів для наших читачів.
Дякуємо за ваш час та інтерв’ю! Сподіваємось одного дня завітати до вашої країни та зіграти для вас. Cheers!