Daily Story: 6 причин відвідати концерт Nightwish

Весна – пора нових сподівань та сюрпризів. І оскільки цього року в нас зими (як такої) не було, то, гадаємо, доречним буде вже почати ділитися з нашими читачами цікавими подіями весни-2020!

На сторінках Daily Metal ми вже згадували про те, що гурт Nightwish готує до виходу новий альбом. Власне, ця подія запланована на квітень. І, звісно, ми не могли обійти увагою те, що гурт приїде до Києва, щоб поділитися їм із фанами.

Отож ось вам кілька причин, чому варто піти на концерт Nightwish у Києві 29-го травня.

1. Nightwish приїдуть з новим альбомом, який, як кажуть самі члени гурту, є концептуальним продовженням попереднього. І якщо ви ще кілька років тому були в захваті від ‘Endless Forms…’, то просто зобов’язані наживо почути пісні з нового релізу.

2. Джерелами натхнення у створенні цього альбому для Tuomas Holopainen були не лише книги відомих біологів та еволюціоністів, а й… серіал. Вже багато років композитора надихає “Чорне Дзеркало”. Тож якщо ви фанатієте від нього так само, як Маестро – можете знайти багато цікавого у текстах нових пісень.

3. Дещо цікаве гурт приготував і для прихильників конспірології та любителів криптографії. Вже деякий час фанати та ЗМІ намагаються вгадати, що ж за таємничі знаки зображені на обкладинці нового альбому, і для чого вони там. Варіантів насправді не так багато, але хто зна, які ще таємниці відкриє нам гурт щодо цього?

4. Ще одна цікавинка – на цей раз, для любителів унікального одягу. Для цього туру вокалістка гурту Floor Jansen разом з Royal Black Couture & Corsetry розробили ексклюзивні костюми, які ви зможете побачити вживу на концерті. Кажуть, що це справжні витвори мистецтва!

5. Не остання новина для прихильників heavy/power metal – спеціальними гостями шоу Nightwish цього разу будуть їхні ж співвітчизники, фінський гурт із Гельсінкі, Beast In Black. Саме їх було обрано для європейської частини “Decades: World Tour”, і цього року вони вперше відвідають Україну.

А якщо ви (раптом) чуєте про них вперше, то ось трохи інформації: гурт Beast in Black заснований у 2015 році колишнім учасником Battle Beast – Anton Kabanen, і є своєрідною «збірною солянкою» музикантів із дуже різних гуртів та країн. Бенд вже має у своєму доробку два альбоми та європейський тур, під час якого музиканти таки не добралися до нашої країни. Та судячи з відгуків, цей гурт не менш потужний і колоритний, ніж всі ті команди, в яких грали раніше його учасники. Тож якщо хочете почути їх наживо – це ваш шанс!

6. І ще одна причина відвідати Stereo Plaza 29-го травня о 20:00 – можливість зустрітися з такими самими фанами і разом насолодитися чудовою музикою улюбленого гурту та спілкуванням! Зустрінемося там!

Квитки: https://concert.ua/ua/event/nightwish?promo=h2d
Зустріч концерту на Facebook: https://www.facebook.com/events/2413980472208008