Distemper знову в Україні: зустрічаємо літо із ска-панком

1-го червня одна із найбільш визначних ska punk команд сучасності повертається до України після дворічної перерви. Гурт зіграє концерт у київському клубі Volume.

«Якщо починати розмову про ска-панк, хто перший спаде вам на думку? Звісно, Distemper! Вони почали грати ще за часів радянського союзу, в далекому 1989 році та за цей довжелезний час пройшли дорогу від хардкор-панку до ска-панку третьої хвилі та ска-кору. Вони випустили понад 20 студійних релізів та проїхали не один десяток разів Європою, в тому числі і в якості хедлайнерів, – розповідають організатори концерту, Barefoot Mosh Booking. – Це гурт, який не слідує за модою, він сам її задає. Гурт, який широким масам розповів про те, що таке дійсно гарний ска-панк, і продовжує сумлінно робити це із року в рік».

Концерт пройде за підтримки українських команд Діти великого міста (Київ, street ska punk/oi!) та Cios (Хмельницький, street punk/oi!).

До речі, з 08.04 по 11.04 Barefoot Mosh Booking пропонують знижку 15% на всі свої концерти. Окрім концерту Distemper, за зниженою ціною можна відвідати виступи Tank і Total Chaos.

Зустріч концерту на Facebook